K U L T U R A POZnań

Mój pierwszy raz w teatrze!

Spektakl dla najmłodszych dzieci  Foto:

W najbliższy niedzielę, 17 czerwca w Concordia Design odbędą się 2 spektakle Teatru Blum przygotowane dla najmłodszych dzieci, w wieku 1-5 lat. Przedstawienie „KSIĄŻECZKA BAJECZKA” może być wspaniałą okazją aby odbyć wraz z dzieckiem pierwszą wizytę w teatrze, dać mu możliwość oswojenia się z „sytuacją sceniczną” i wejścia w kontakt z aktorem.

Spektakl dla najmłodszych dzieci“Co to jest bajka? Gdzie jest ukryta? Jak ona wygląda? Przedmiot jakim jest książka wydaje się być znakomitym miejscem do twórczych poszukiwań i niezwykłych odkryć. Tu zawsze zdarzyć może się coś zaskakującego kolorem, kształtem, dźwiękiem. Dajcie ponieść się wyobraźni i wyruszcie wraz ze Studiem Teatralnym Blum w tę teatralną podróż.”

Poprzez dźwięk i formę plastyczną aktorzy oddziaływać będą na emocjonalność, wyobraźnię i naturalną wrażliwość najmłodszych widzów. Natomiast swobodna zabawa po przedstawieniu z udziałem aktorów i rodziców umożliwi odreagowanie nagromadzonych w czasie oglądania spektaklu emocji i wzmocni poczucie własnych twórczych możliwości!

Spektakle:
I spektakl: 10.00-10.45
II spektakl 11.30-12.15
Miejsce: Concordia Design, sala Lumina
Cena: 20 zł (+ bilet opiekuńczy – jeden lub dwoje rodziców/ opiekunów – 15 zł)

Ksiazeczka - dla maluchów

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz