Aglomeracja

moBILET zostaje w Poznaniu

aplikacja moBilet  Foto: aplikacja moBilet

aplikacja moBilet Foto: aplikacja moBiletPo zamieszaniu jakie miało miejsce pod koniec kwietnia związanym z usługą moBILET są dobre informacje. Poznaniacy nadal będą mogli płacić z jej pomocą za bilety w bimbach i autobusach oraz za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania. Wkrótce też będziemy mogli korzystać z tych usług dostarczanych przez innych operatorów.

Pod koniec kwietnia wiele osób zaskoczyła informacja, że od maja nie będą moli korzystać z dość popularnego moBILETu, dzięki któremu można zapłacić między innymi za bilet w komunikacji miejskiej. Wtedy przedstawiciele ZTM tłumaczyli to “nieporozumieniem komunikacyjnym”. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Całą sprawę opisywaliśmy tutaj.

Informujemy naszych użytkowników, że po 30 czerwca usługi moBILET będą nadal dostępne w Poznaniu – czytamy w komunikacie operatora – dotyczy to zarówno sprzedaży biletów komunikacji miejskiej jak i obsługi Strefy Płatnego Parkowania, stosowne umowy z naszymi partnerami zostały przedłużone.

Wszystko wskazuje na to, że będziemy mogli wkrótce korzystać z podobnych usług dostarczonych również przez innych operatorów. Teraz mamy do dyspozycji moBILET oraz CallPay. trwają jednak rozmowy z kolejnymi firmami.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz