POZnań

Michał Szpak w Sali Ziemi – zdjęcia

Michał Szpak "Classica Tour"  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Michał Szpak wyruszył w trasę koncertową Classica Tour. W Poznaniu w Sali Ziemia wystąpił wraz z siostra Marleną Szpak – wybitną sopranistką.

To była doskonała okazja, by choć na czas koncertu przenieść się do świata pełnego emocji. A kto jak nie Michał Szpak oddaje je fenomenalnie. Sala Ziemi wrzała od tłumnie przybyłej publiczności, która wcale nie zamierzała jej opuszczać. Nie ma się czemu dziwić! Doskonała oprawa świetlna, wizualna oraz opowieść snuta na scenie stworzyły niepowtarzalne show.

Pierwsza część koncertu to opowieść romantyczna i dramatyczna. Natomiast w drugiej części mieliśmy okazję zobaczyć eksplozję energii słuchać najnowszego hitu Michała – “Don’t Poisson Your Heart”. Podczas koncertu Michał i Marlena wykonali razem między innymi utwór “E piu ti penso” który wykonywali wcześniej min. Andrea Bocelli i Ariana Grande.

„Classica Tour” to cykl koncertów, które odbywać się będą w filharmoniach oraz teatrach muzycznych z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego pn. „Classic Sisters” oraz gościa specjalnego – Marleny Szpak.

tekst: Ewelina Jaśkowiak

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • Kto pisał te głupoty? Wyruszył w trasę? Chyba zakończył. To był ostatni koncert z Classica Tour. Zanim się opublikuje takie bzdury warto choć liznac podstawowych informacji. Wstyd.

  • Trasa Classica Tour właśnie się skończyła .W Poznaniu odbył się ostatni koncert o czym wspominał sam artysta.Koncert przepiękny,pełen emocji ale niestety ostatni z 25 drogi autorze.Jeśli chodzi zaś o początek trasy to Michal Szpak rozpoczyna trasę promującą nowy album Dreamer.Trasa ta nazywa się Dreamer Tour i premierę ma 13 pażdziernika w Filharmonii Bydgoskiej,i odbywać się będzie w filharmoniach i teatrach muzycznych w Polsce oraz Wiedniu i Chicago .L