K U L T U R A

Merida Waleczna – zaproszenia i nagrody!

Merida Waleczna - konkurs  Foto: Merida Waleczna - konkurs

Merida Waleczna - konkurs Foto: Merida Waleczna - konkursWspaniała filmowa przygoda, niezapomniani bohaterowie oraz zaczarowane nagrody! Rudowłosa Merida Waleczna szturmem wkroczy do kin Cinema City, a na najmłodszych widzów czekać będzie niesamowity konkurs. Wystarczy stworzyć magiczne zaklęcie, by wyczarować dla siebie niezwykły rower Merida! Wyrusz w tajemniczą podróż z waleczną Meridą i wygraj magiczny rower!

Doskonała łuczniczka Merida jest porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana, by iść własną drogą, postępuje wbrew prastarym zwyczajom, narażając się na krytykę rodziców i dworu. Czyny księżniczki przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie. Sprawdź czy Meridzie uda się odkryć znaczenie prawdziwej odwagi i odwrócić skutki niefortunnych zdarzeń!

W kinach sieci Cinema City stać będzie zaczarowany rower Merida. Kupon dołączony do każdego biletu ulgowego dla dzieci do 12 roku życia na film Merida Waleczna to szansa na jego wygranie! Wystarczy wymyślić i napisać na kuponie magiczne zaklęcie, by zawalczyć o wspaniały rower Merida Dakar 624-V i inne atrakcyjne rowerowe gadżety.

Komisja konkursowa wybierze najciekawsze zaklęcie, które zagwarantuje wygraną. W jej skład wejdzie m.in. Cezary Zamana, kolarski mistrz Polski i zwycięzca Tour de Polotne.

Przeżyj niesamowitą przygodę z Meridą w kinach Cinema City! Zaczarowany konkurs trwa od 18 do 31 sierpnia 2012 roku. Daj się porwać magii kina, kup bilet i wymyśl magiczne zaklęcie, by wygrać wspaniały rower Merida i inne rowerowe gadżety! Konkurs przeznaczony jest dla dzieci do 12 roku życia.

Zaczarowany konkurs w Cinema City trwać będzie od 18 do 31 sierpnia. Na naszym profilu na facebooku, czyli tutaj, będziemy mieli dla was podwójne zaproszenia na film Merida Waleczna!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz