BizNews

MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym najlepszy w Europie

Uniwersytet Ekonomiczny  Foto: materiały prasowe

Projekt Executive MBA prowadzony na Uniwersytecie Ekonomicznym uznany został jednym z najlepszych programów edukacyjnych, realizowanych w europejskich szkołach biznesu.

Uniwersytet Ekonomiczny w  PoznaniuTo już kolejna akredytacja przyznawana przez European Foundation for Management Development (EPAS). Poznański kierunek jest jednym z dwóch programów w Polsce (MBA Politechniki Warszawskiej), który może poszczycić się tym prestiżowym wyróżnieniem.

European Programme Accreditation System (EPAS) to jedna z dwóch najwyżej cenionych akredytacji przyznawanych konkretnym programom, a nie instytucjom. Celem akredytacji jest wyłonienie czołowych programów MBA w Europie i dostarczenie w ten sposób przedsiębiorstwom i studentom obiektywnej informacji o programach spełniających najwyższe kryteria jakości.

Obecnie akredytacja EPAS jest jedynym międzynarodowym systemem akredytacji, obejmującym możliwość oceny poszczególnych programów studiów od I do III stopnia (w tym programy MBA) w dziedzinie zarządzania i biznesu.

Przedłużenie akredytacji to dowód na to, jak wysokiej jakości ofertę Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu kieruje do menedżerów i kadry zarządzającej. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie również ze względu na fakt, że oprócz nas tylko jeden program w Polsce posiada tę akredytację  – mówi dr Łukasz Małys dyrektor programu Executive MBA na UEP.

Program Executive MBA na nowy rok akademicki 2015/2016 został zmodyfikowany pod kątem wymagań lnastawionych na działalność międzynarodową oraz utrzymanie konkurencyjności przedsiębiorstw w przyszłości. Od października 2015 r. część zajęć realizowana będzie m.in. według modułu na licencji Harvard Business School, poruszającego problematykę wpływu konkurencyjności regionów na działalność przedsiębiorstw w nim zlokalizowanych.

Ponadto do programu wprowadzone zostaną moduły związane z tematyką przywództwa – treści modułów, prowadzonych przez praktyków oraz trenerów biznesu, dostosowane zostały do potrzeb menedżerów średniego i wysokiego szczebla.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz