Kolejorz zaledwie zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1. Spotkanie zapowiadane było jako najciekawszy mecz 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
Lechici od pierwszych minut niedzielnego meczu byli bardzo aktywni na połowie gospodarzy. Łukasz Teodorczyk był też bliski zdobycia gola niemal w pierwszych sekundach.
Po pierwszej połowie Kolejorz schodził do szatni z jednym golem, który padł po bardzo efektownym strzale Łukasza Teodorczyka.
Niestety w drugiej połowie wyrównał Mateusz Zachara, który został trafiony piłką po uderzeniu Rafała Kosznika.
Oto pomeczowe wypowiedzi Jasmina Burića i Mariusza Rumaka:


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz