K U L T U R A

Ma 11 lat i wydał dwie podróżnicze książki

Szymon Radzimierski  Foto: empik / facebook

Ma 11 lat, a na koncie niemal 30 odwiedzonych krajów oraz dwie podróżnicze książki. Młody podróżnik Szymon Radzimierski będzie opowiadał o swoich przygodach podczas spotkania w Empiku przy Placu Wolności.

Noc w bazie wojskowej na słonej pustyni, gigantyczny pyton w śmiertelnym uścisku z serwalem, groźne krokodyle i tysiąc innych przeżyć. Strasznych, śmiesznych i szokujących. Nowa książka Szymona Radzimierskiego to błyskotliwa i mądra opowieść o podróży do dzikiej Afryki. Pełna przygód, obserwacji i przemyśleń. Chwil grozy, smutku i radości. Spotkanie obowiązkowe dla wszystkich tych, którzy chcą posłuchać o niesamowitych przygodach!

Jak wygląda nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy? Co czuje młody podróżnik, gdy dzikie hieny jedzą mu z ręki, a hipopotam niemal wywraca łódź, którą płynie? Dlaczego tajemnicze plemię Mursich pije krew oraz kim są nieustraszeni Hamerzy skaczący po grzbietach byków? Odpowiedzi na te pytania udzieli nastoletni globtroter, bloger i fan egzotycznych zwierząt.

Spotkanie wokół najnowszej książki młodego autora „Dziennik łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia” odbędzie się w salonie Empik Plac Wolności 7 kwietnia, o godzinie 14:00

Użyte w artykule zdjęcia: empik / facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz