K U L T U R A

Leniwe Impro: 5. Komediowe Wariacje Na Kolację

Leniwe Impro: 5. Komediowe Wariacje Na Kolację  Foto: materiały prasowe

Zanim dopadnie nas pierwszy śnieg, zapraszamy na rozgrzewającą porcję śmiechu podczas kolejnego spektaklu komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej „Leniwe IMPRO”!

W środę 22 listopada o 20:00 w klubie Blue Note na czeka Was wieczór pełen uciechy.

„Komediowe wariacje na kolację” to niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji.

Co wspólnie stworzymy: kryminał w „Rewolwerze”, ognisty romans w „Suflerze”, a może tragikomedię w „Bez emocji”? Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni Marta Torebko.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

Bilety w cenie 20 zł dostępne w biurze klubu Blue Note (także przed samym spektaklem), w Centrum Informacji Miejskiej oraz w sprzedaży on-line na www.bilety24.pl

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz