K U L T U R A

Maraton Superbohaterów z premierą Ligi Sprawiedliwości

Premiera nowego filmu o superbohaterach to doskonała okazja, by przypomnieć sobie także inne filmy o ich przygodach. Podczas najbliższego, nocnego maratonu filmowego zobaczymy trzy, pełne efektownych akcji filmy.

ENEMEF: Maraton Superbohaterów z premierą Ligi Sprawiedliwości to emocjonujące spotkanie z najsłynniejszymi superbohaterami DC Comics! – zapowiada Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – tej nocy pojawią się m.in. Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman oraz Cyborg i zapewnią widzom doskonałą rozrywkę za sprawą świetnych historii, dynamicznej akcji i rewelacyjnych efektów specjalnych.

Wszyscy, którzy zdecydują się spędzić tę noc w kinie, dołączą do spektakularnego widowiska i zostaną świadkami heroicznych czynów biorących górę nad zagrażającym światu złem.

Podczas piątkowej nocy zobaczymy zatem utworzenie superdrużyny podczas premierowego pokazu filmu Liga Sprawiedliwości, a także pojedynek gigantów, czyli Batman vs. Superman: świt sprawiedliwości oraz geneza słynnej superbohaterki czyli Wonder Woman.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 25,00 do 33,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas na fb.com/lepszypoz, twitter @lepszyPOZNANoraz na Google+.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Maraton Superbohaterów zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 17 listopada od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Mamy dla was podwójne zaproszenia na ten piątkowy ENEMEF: Maraton Superbohaterów.

W Batmana w filmie Liga Sprawiedliwości wcielił się Ben Affleck – ile statuetek Oscara ma on na swoim koncie?

Odpowiedzi wysyłajcie na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl – czekamy do środy (15.11) do godziny 20:00. Pamiętajcie także o podanie swojego imienia i nazwiska.

Liga Sprawiedliwości – specjalny pokaz premierowy – Liga zrzesza największych i najsłynniejszych bohaterów DC Comics. To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2017 roku! Zainspirowany heroicznym czynem Supermana Batman wraz Wonder Woman postanawiają stworzyć drużynę superbohaterów pod nazwą Liga Sprawiedliwości, której zadaniem ma być ochrona Ziemi przed złem. W tym celu poszukują oraz próbują przekonać do współpracy niezwykłych metaludzi. Udaje im się namówić m.in. Flasha, Cyborga i Aquamana, czy zdążą ocalić planetę przed katastrofą? Intrygująca fabuła, gwiazdorska obsada i zachwycające efekty z dostarczą widzom moc superwrażeń!

Batman vs. Superman: świt sprawiedliwości – to widowiskowa superprodukcja o dwóch superbohaterskich gigantach. Superman staje się kontrowersyjną postacią i coraz więcej osób obwinia go za chaos na Ziemi, choć nie brakuje też takich, dla których pozostaje on symbolem nadziei. Bruce Wayne uważa go za zagrożenie dla społeczeństwa i w trosce o losy świata znów przywdziewa swój superbohaterski strój. Konflikt między Batmanem i Supermanem narasta aż na horyzoncie pojawia się nowy wróg stawiający ludzkość w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Kim jest, jaki ma cel i czy uda mu się zmanipulować dwóch potężnych bohaterów? Klimatyczny, trzymający w napięciu film, który nie zawiedzie widzów oczekujących dobrego kina i wielkich emocji.

Wonder Woman – to świetne kino przygodowe z waleczną superbohaterką w roli głównej! Diana jest księżniczką Amazonek, wychowuje się na odległej rajskiej wyspie, gdzie jest szkolona na wojowniczkę. Gdy pewnego razu na wyspie rozbija się amerykański pilot, Diana dowiaduje się od niego o ogromnym konflikcie na świecie. Kobieta podejmuje wówczas przełomową decyzję – postanawia opuścić swój dom i dołączyć do walki w I wojnie światowej. Wkrótce odkrywa swoją moc i przeznaczenie, otrzymuje pseudonim Wonder Woman i staje się bohaterką. Film pełny zaskakujących zwrotów akcji i dobrego humoru gwarantuje rewelacyjną rozrywkę nie tylko dla fanów komiksowych opowieści.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz