Lech Poznań – Widzew Łódź 4:0 (0:0)

Widzew Łódź - Lech Poznań  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Widzew Łódź - Lech Poznań Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterMecz Lecha z Widzewem Łódź zostanie rozegrany w ramach 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy na Stadionie Miejskim.

Po ostatnich meczach Kolejorz ma tylko 2 punkty mniej od prowadzącej Legii. Obie drużyny zmierzą się już w następnej kolejce.

Podczas dzisiejszego meczu na pewno nie pojawi się na boisku kontuzjowany Manuel Arboleda. Pod znakiem zapytania stoi także występ Luisa Henriqueza i Bartosza Ślusarskiego.

Jest natomiast duża szansa, że zagrają Patryk Wolski i Karol Linetty.

4 - 0

RTS Widzew Łódź

• 90+ tu już nic więcej się nie wydarzy - koniec meczu! działo się, było dobszszsze 🙂 dziękujemy
  • 90+ goooooooooooooool!
  • 90' sędzia dolicza jednak 2 minuty
  • 89' rożny wykonany płasko i piłka została wybita na aut przez naszą obronę
  • 89' rożny dla Widzewa - pilnujemy bramki!
  • 88' kolejna piękna akcja Lecha, ale piłka nie trafiła do Bartosza Ślusarskiego, zatem nie ma 4 gola. Póki co 😉
  • 87' coraz bliżej do końca meczu, sędzia nie będzie chyba zbyt dużo doliczał, bo nie było zbyt wielu przerw,a Widzew jeszcze stara się zmienić niekorzystny dla siebie wynik
  • 85' mamy aut na wysokości pola karnego, ale szybko przejmują ją goście
  • 82' znowu na boisku dominuje wyraźnie Lech, ale gra potych 3 bramach się znowu uspokoiła, byle nie uśpiło to lechitów
  • 79' goście starają się przedrzeć przez naszą obroną, ale jest to trudne, bo jest gęsto, choć trzeba oddać łodzianom, że chwilami grają efektownie właśnie w takich momentach, gdy wymieniają piłki między lechitami
  • 77' po rożnym znowu zagroziliśmy bramce gości - to chyba jeszcze nie koniec 🙂
  • 75' Widzew - też zmiana, ale przepraszam - nie zauważyłem kto za kogo... ale czy przy takim wyniku i takim super dopingu jest to ważne? 😉
  • 74' Wchodzi za Wołąkiewicza Djurdjević
  • 74' Gooooooooooooooooool! Ślusarz!!!!!!!!!!!!! a zapowiadało się tak niewinnie
  • 73' goście strzelają, ale wysoko nad bramką, tymczasem jakieś utarczki słowne między naszym, a zawodnikiem gości i interweniuje sędzia
  • 71' Ślusarski samotnie biegł z piłką, tzn bez wsparcia,ale z przeszkadzającym mu obrońcą,który w końcu odbiera Ślusarskiemu piłkę - szkoda
  • 70' ależ nasz węgierjest szybki, dochodzi do piłki która miała już opuścić boisko, dośrodkowuje, ale strzela z takiego kąta, że łapie ją bramkarz gości
  • 67' Lech atakuje, szuka kolejnej okazji, zaczyna grać "na luzie", a przed chwilą było bardzo groźnie, bo napastnik czerwonych znalazł się wdogodnej sytuacji, na szczęście znalazł się też nasz obrońca który zbieramu piłkę i wybija na aut
  • 65' ależ pięknie piłka krąży między lechitami! Niestety przechwytuje ją w kluczowym momencie obrona Widzewa
  • 64' Lech cały czas utrzymuje się przy piłce,choć Widzew wypchnął nas na naszą połowę
  • 63' mamy kolejny rzut rożny
  • 62' Lechici wyraźnie uskrzydleni! TYm razem po kilku podaniach piłka nie dotarła do Ślusarza, a szkoda, bo był w doskonałej pozycji strzeleckiej
  • 60' gooooooooooooooooool! 2:0 po strzale Hamalainena
  • 57' podwójna zmiana w drużynie Widzewa
  • 57' goście mają wolny
  • 57' dość niewygodne są te foteliki na stadionie 😉
  • 56' było nerwowo, dynamicznie, teraz się jakby gra uspokoiła
  • 53' mamy rożny,ale nic z tego, Widzew po chwiliwyprowadza akcję ale silny strzał broni Kotorowski, goście wywalczyli rożny
  • 50' gooooooooooooooooool!
  • 50' Ślusarski znowu strzela,potężna bomba!
  • 49' obudziły się trybuny - ale oprawa! zdjęcia będą później 🙂
  • 48' łodzianie nie pozostają dłużni i biegną z piłką na bramkę,ale zostaje ona wybita na aut
  • 47' ale tempo! Ślusarski strzela na bramkę, ale piłka trafia na aut, mamy rożny
  • 46' zaczynamy II połowę
  • -- dziewczyny zatańczyły, a teraz mamy uroczystość związaną z imprezą Lech Cup 2012 - dla młodych zawodników Lecha rocznik 2001 to chyba wielka chwila być oklaskiwanymi przez kilka tysięcy kiboli na stadionie 🙂
  • 45; goście jeszcze wykonują rzut wolny, piłka trafia na aut, kilka podań w środku boiska i koniec I połowy
  • 45' sędzia dolicza 1 minutę
  • 44' Teodorczyk dostał żółtko za faul na zawodniku Widzewa
  • 43' rzut wolny dla Widzewa i po kilku podaniach była nawet próba strzału na bramkę - piłka napotkała jednak na naszą obronę
  • 42' goście wywalczyli rożny - zdaniem kiboli niesłuznie
  • 41' jeden napastnik Widzewa zbyt długo mógł się bawić piłką tuż przy naszym polu karnym - bezkarnie
  • 39' po błędzie naszej obrony łodzianie dostali w prezencie piłkę, ale nie potrafili wykorzystać tej szansy,pogubili się i mieliśmy szansę na kontrę
  • 37' piłka po wykonaniu rożnego przelatuje nad głowamizawodników - brakowało jednego, który zamknąłby akcję
  • 36' atak Lecha i zablokowanie przez wybicie na rożny
  • 35' łodzianie znowu zaczynają się gubić i znowu nerwowo wybijają piłkę, by nie dopuścić do zagrożenia
  • 33' piłka krążyła między lechitami i wreszcie została skierowana w kierunku bramki -minimalnie jednak minęła słupek po niewłaściwej stronie
  • 31' ten doping,o którym pisaliśmy, że wrócił to tylko na chwilę kilka minut temu...i zamilkł - ma wrócić w II połowie
  • 30' gra zaczyna być bardziej wyrównana, ale to Lech jest częściej przy piłce i póki co częściej strzelał na bramkę - nie liczą się jednak statystyki,ale gole - czekamy
  • 29' Trener Rumak jest mocno chyba niezadowolony z postawy swoich zawodników- przynajmniej tak można sądzić po tym jak krzyczy (nie wiemy niestety co) i gestykuluje żwywiołowo
  • 27' kolejna szansa Lecha, znów zmarnowana - głownie przez sędziego liniowego, który dopatrzył się znowu spalonego
  • 25' wykonany i od razu autowany przez gości
  • 25' Kolejna akcja Lecha prawą stroną, ale tylko rożny
  • 23' znowu zabrakło skuteczności w wykończeniu pęknie stworzonej akcji,po chwili pada na murawę jak długi napastnik Widzewa,który próbuje wbiec na naszą połowę
  • 21' po rożnym jeden z naszych obrońców o mało nie strzelił bramki,podczas kontrataku nasz napastnik będąc sam na sam z bramkarzem gości też o mało co nie strzelił,ale... fatalnie przestrzelił
  • 20' doping ustał, ale łodzianie znów stworzyli groźną sytuację podbramką Kotorowskiego
  • 19' Wiara na trybunie się obudziła - zaczyna się doping
  • 18' Łodzianie zaczynają być skuteczniejsi w obronie - Lech zaczyna mieć problemy z podejściem pod ich bramkę. Równocześnie oni coraz częściej są pod naszą...
  • 16' Widzewiacy zdobyli rożny po próbie ataku - nasz obrońca trochę spanikował i wybił piłkę za bramkę - chyba niepotrzebnie - więcej spokoju.
  • 15' w starciu ucierpiał nasz Węgier, który musi opuścić boisko
  • 14' jest bobszsze - piłka nie trzyma się długo po stronie Widzewa zawodnicy gubią ją nawet gdy nie są atakowani ;
  • 13' Widzew podszedł pod naszą bramkę, ale napastnik gości nie opanował piłki i ta opuściła boisko
  • 11' nasza obrona na razie bez zarzutu... jakieś zamieszanie w środku boiska i jeden z łodzian leży
  • 10' rzut wolny dla gości, ale zmarnowany, tak jak próba kontrataku Lecha 🙁
  • 9' aleeeeeeeeeeeeeeeee było blisko po akcji prawą stroną było dośrodkowanie i zabrakło 3... może 23 cm by udało się wbić pierwszego z całej serii goli
  • 7' zapomnieliśmy napisać, że nie ma na razie dopingu, takiego za całej epy
  • 6' Lech robi co chce, zawodnicy z Łodzi są chwilami bezradni - choć teraz było prawie groźnie, ale "prawie" robi wielką różnicę 😉
  • 4' Łodzianie grają na razie mało skutecznie, jakby się bali. Sędzie podczas ataku Lecha wskazał spalony,ale chyba tylkoon go widział...