POZnań

Ławica. Nowe wakacyjne kierunki

Lotnisko Ławica  Foto: lepszyPOZNAN.pl

Biuro podróży Neckermann uruchomi od jesieni połączenia z poznańskiego lotniska na Kubę, Dominikanę, Jamajkę, Mauritius, do Tajlandii, RPA, na Cypr, Seszele, do Tanzanii czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Bavaro *** Local Caption *** solglas

Poznań to jedno z najlepszych polskich lotnisk, doskonale przygotowane do obsłużenia wakacyjnych klientów biur podróży. Na bieżący sezon oferuje duża siatkę połączeń m.in. na lubiane przez Polaków Karaiby, ale także do kilkudziesięciu innych destynacji mówi Maciej Nykiel, prezes Neckermann.

W ramach pakietu wakacji biuro podroży zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, opiekę polskojęzycznego rezydenta w miejscu wypoczynku, ubezpieczenie, a także parking przy lotnisku. Touroperator dokonuje za nich odprawy on-line przed wylotem we wszystkich rodzajach linii lotniczych, a także umożliwia rezerwację wybranych miejsc w samolocie.

Ławica w ostatnim czasie zainwestowała w infrastrukturę m.in. rozbudowano terminal, budowany jest nowoczesny hotel, powiększono także liczbę miejsc parkingowych – informuje Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl, Mikołaj Waligórki / Port Lotniczy Ławica - materiały prasowe, MyTravel / Ławica / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz