Grunwald Łazarz POZnań

Lato! Bezpłatna plaża na targach!

Plaza na targach_  Foto:

Już od przyszłego wtorku, 31 lipca tereny targowe zamienia się w piękną, piaszczystą plażę. Amatorzy wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla mieszkańców Poznania i gości z całej Polski

Plac Marka stanie się areną zmagań i zabaw sportowych, wielkim boiskiem do gry w siatkówkę, piłkę nożną czy badmintona. Specjalnie dla dzieci zostanie wybudowana ogromna piaskownica, gdzie będą one mogły szukać skarbów. Nie zabraknie terenu do gry w bule oraz strefy rekreacyjnej, gdzie na wygodnych leżakach będzie można zażyć kąpieli słonecznej. A jeśli komuś zrobi się gorąco będzie mógł ochłodzić się korzystając z kurtyny wodnej ustawionej na trawie. Osoby zainteresowane poznaniem historii Targów na pewno ucieszą planowane spacery po MTP.

Dla plażowiczów organizatorzy strefy wypoczynku przygotowali także miejsca, gdzie będzie można zregenerować siły kupując napoje lub małe przekąski.Uroczyste otwarcie letniej strefy targowej  odbędzie się 31 lipca o godzinie 17.

Wszystkie atrakcje są za darmo. Wstęp na teren MTP w dniach 31lipca – 31 sierpnia jest wolny. Wejście od ulicy Głogowskiej, wstęp codziennie od godziny 9. do 20.

Plaza na targach_

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz