K U L T U R A

Kto zagra podczas Euro 2012 w Poznaniu?

panorama maskotki euro  Foto: UEFA

Kibice piłki nożnej, którzy mają bilety na poznańskie mecze Euro 2012 już w piątek dowiedzą się kto zagra na Stadionie Miejskim. Losowanie grup finałowych odbędzie się w piątek (2.12). Transmisję oglądać będzie można na placu Wolności.

panorama maskotki euro Foto: UEFA

Sama ceremonia losowania odbędzie się w Kijowie w Pałacu Narodowym Ukraina. Poznaniacy będą mogli uczestniczyć w tym jednym z ważniejszych wydarzeń poprzedzających sam turniej na placu Wolności, w miejscu gdzie zorganizowana będzie Strefa Kibica.

Blisko godzinna transmisja na żywo rozpocznie się  pod hasłem Razem Tworzymy Przyszłość o godzinie 18:00.

Jak zdradzają organizatorzy możemy liczyć na niezwykły show telewizyjny, podczas którego odbędzie się podział 16 drużyn na 4 grupy po 4 zespoły. Będziemy mogli zobaczyć prezentację oficjalnej piłki Euro 2012, którą zespoły będą grać podczas finałów w Polsce i na Ukrainie.

W sercu Poznania oprócz bezpośredniej transmisji losowania z Kijowa zaplanowano również część artystyczną. Zaraz po ceremonii losowania na pl. Wolności wystąpi MEZO, który wykona piosenkę kibica, napisaną specjalnie dla Poznania. Wieczór, którzy może być przedsmakiem sportowych emocji Euro 2012, zakończy koncert Marty Podulki i zespołu 7 sekund.

Na uczestników imprezy czekają też atrakcyjne niespodzianki przygotowane przez organizatorów i oficjalnych partnerów Euro 2012.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz