Aglomeracja

Kradzieże samochodów

Odzyskany przez poznańskich policjantów citroen picasso  Foto: Policja w Poznaniu

Odzyskany przez poznańskich policjantów citroen picasso Foto: Policja w PoznaniuPolicjanci z wydziału zwalczającego przestępczość samochodową wsparci przez grupę realizacyjną złapali na gorącym uczynku dwóch złodziei samochodów. Obaj wyspecjalizowali się w kradzieżach aut francuskich.

Złodzieje zostali zatrzymani kilkanaście minut po tym, gdy ukradli czarnego citroena picasso. Samochód wrócił już do prawowitych właścicieli. Przestępcom, którzy trafili tymczasowo do aresztu na 3 miesiące, grozi kara do 10 lat więzienia.

Miejmy nadzieję, że informacje o sukcesie poznańskich policjantów będziemy mogli publikować częściej. Będą też dawały nadzieję tym, którym samochód został skradziony.

Niestety te giną niestety niemal codziennie. Dzisiaj otrzymaliśmy informację od mieszkańca Antoninka o kolejnej kradzieży. Nieznani na razie sprawcy skradli czarnego opla corse C. Stało się to na ul. Dobrochny dzisiaj między godziną 6:00 a 7:30.

Poszukujemy również białej mazdy 6. Ten samochód został ukradziony z ul. Turkusowej w nocy z soboty na niedzielę (19/20.10). Samochód ten widoczny jest na zdjęciu. To wersja kombi w kolorze biała perła.

Jeśli możecie pomóc w odzyskaniu tych samochodów, skontaktujecie się z policją bądź wyślijcie informacje do nas.

Informacje o skradzionych samochodach otrzymaliśmy na maila news@lepszyPOZNAN.pl – dziękujemy!

Poszukiwana mazda 6 Foto: Poszukiwana mazda 6

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz