K U L T U R A

[KONKURS] Koncert Andrzeja Piasecznego

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą od wielu lat popularnością,  zagra koncert w Poznaniu. Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, czy „Śniadanie do łóżka”. Mowa oczywiście o Andrzeju Piasecznym, który 7 czerwca wystąpi w Hali Arena w ramach trasy Atmasfera wraca do stolicy Wielkopolski świętować swoje 25-lecie pracy scenicznej.

Tego polskiego wokalisty nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Cieszący się ogromną sławą od wielu lat, wielokrotnie nagradzany za muzyczną działalność, zdobywca SuperJedynek, EskaMusicAwards 2010. Wydawane przez niego płyty osiągały statuty złotych, platynowych i podwójnie platynowych. Najbardziej znane utwory: „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka”, „Kalejdoskop szczęścia”, „Prawie do nieba” wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Koncerty z jego udziałem w dalszym ciągu gromadzą wierną rzeszę fanów.

Rok 2017 był dla Andrzeja Piasecznego szczególny, artysta świętował wówczas 25-lecie pracy artystycznej. Na poczet tego jubileuszu odbył specjalną trasę koncertową, z której został nagrany album, wydany w 2018 roku. Płytę promował singiel „Czekając na sobotę”.

[KONKURS] Z tej okazji mamy dla Was zaproszenia na poznański koncert Andrzeja Piasecznego! Aby wziąć udział w ich losowaniu wystarczy, że na adres konkurs@lepszypoznan.pl wyślecie odpowiedź na następujące pytanie “Ile lat pracy scenicznej obchodzi w tym roku Andrzej Piaseczny?”. Na odpowiedzi czekamy do godziny 21. Po tej godzinie nastąpi losowanie i kontakt tylko ze zwycięzcami konkursu!

Użyte w artykule zdjęcia: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz