Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
„Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”
Historyczny tabor MPK na liniach turystycznych
Wybory do Rad Osiedli: Darmowa Komunikacja dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Zbliża się termin opłaty podatku od nieruchomości
Anita Lipnicka, koncert promujący “Śnienie”
Święto Ukulelistów
JazZamek#57 – sneaky jesus
Solo na Szelągu vol. 58: Jakub Gonzo Woźniak
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 11 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 10 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
3
,
5
,
9
,
10
,
11
,
19
,
20
,
97
,
215
,
przystanek Rynek Wildecki n/ż
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
18
19
59G
36G
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
Rynek Wildecki n/ż
1 - Św. Czesława n/ż
2 - Wierzbięcice
3 - Poznań Główny
4 - Dworzec Zachodni n/ż
5 - Park Wilsona n/ż
6 - Rynek Łazarski n/ż
7 - Głogowska/Hetmańska n/ż
8 - Rondo Starołęka
9 - Starołęka Mała
10 - Bystra
11 - Starołęka PKM
12 - Rondo Żegrze
13 - Żegrze I
14 - Żegrze II
15 - Żegrze III
16 - Os. Czecha
17 - Piaśnicka Rynek
18 - Piaśnicka/Kurlandzka
19 - Szwedzka
20 - Szwajcarska
21 - Franowo
22 - Franowo
23 - Szwajcarska
24 - Szwedzka
25 - Piaśnicka/Kurlandzka
26 - Piaśnicka Rynek
27 - Os. Lecha
28 - Os. Tysiąclecia
29 - Łacina
30 - Polanka
31 - Kórnicka
32 - Kórnicka n/ż
33 - Politechnika n/ż
34 - Most Św. Rocha n/ż
35 - Pl. Bernardyński n/ż
36 - Wrocławska n/ż
37 - Aleje Marcinkowskiego
38 - 27 Grudnia
40 - Fredry
41 - Głogowska/Hetmańska n/ż
42 - Rynek Łazarski n/ż
43 - Park Wilsona n/ż
44 - Dworzec Zachodni n/ż
45 - Most Dworcowy n/ż
46 - Rondo Kaponiera
47 - Most Teatralny
48 - Poznańska
50 - Wielkopolska
52 - Armii Poznań
53 - Żniwna
54 - Pasieka
55 - Kmieca
57 - Przełajowa
58 - Wilczak
59 - Serbska
60 - Włodarska
61 - Lechicka/Naramowicka
62 - Naramowice n/ż
63 - Os. Łokietka
64 - Jasna Rola
66 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911