Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
„Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”
Historyczny tabor MPK na liniach turystycznych
Wybory do Rad Osiedli: Darmowa Komunikacja dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Zbliża się termin opłaty podatku od nieruchomości
Anita Lipnicka, koncert promujący “Śnienie”
Święto Ukulelistów
JazZamek#57 – sneaky jesus
Solo na Szelągu vol. 58: Jakub Gonzo Woźniak
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 11 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 10 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
3
,
5
,
9
,
10
,
11
,
19
,
97
,
215
,
przystanek Kosińskiego n/ż
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
18
19
58G
35G
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
1 - Rynek Wildecki n/ż
2 - Św. Czesława n/ż
3 - Wierzbięcice
4 - Poznań Główny
5 - Dworzec Zachodni n/ż
6 - Park Wilsona n/ż
7 - Rynek Łazarski n/ż
8 - Głogowska/Hetmańska n/ż
9 - Rondo Starołęka
10 - Starołęka Mała
11 - Bystra
12 - Starołęka PKM
13 - Rondo Żegrze
14 - Żegrze I
15 - Żegrze II
16 - Żegrze III
17 - Os. Czecha
18 - Piaśnicka Rynek
19 - Piaśnicka/Kurlandzka
20 - Szwedzka
21 - Szwajcarska
22 - Franowo
23 - Franowo
24 - Szwajcarska
25 - Szwedzka
26 - Piaśnicka/Kurlandzka
27 - Piaśnicka Rynek
28 - Os. Lecha
29 - Os. Tysiąclecia
30 - Łacina
31 - Polanka
32 - Kórnicka
33 - Kórnicka n/ż
34 - Politechnika n/ż
35 - Most Św. Rocha n/ż
36 - Pl. Bernardyński n/ż
37 - Wrocławska n/ż
38 - Aleje Marcinkowskiego
39 - 27 Grudnia
41 - Fredry
42 - Głogowska/Hetmańska n/ż
43 - Rynek Łazarski n/ż
44 - Park Wilsona n/ż
45 - Dworzec Zachodni n/ż
46 - Most Dworcowy n/ż
47 - Rondo Kaponiera
48 - Most Teatralny
49 - Poznańska
51 - Wielkopolska
53 - Armii Poznań
54 - Żniwna
55 - Pasieka
56 - Kmieca
58 - Przełajowa
59 - Wilczak
60 - Serbska
61 - Włodarska
62 - Lechicka/Naramowicka
63 - Naramowice n/ż
64 - Os. Łokietka
65 - Jasna Rola
67 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911