autobus 164 | inne linie z przystanku: 164, 170, 216, 835, 836, 837, | |||||||
przystanek Golęcin n/ż | Kierunek: Kacza | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 22 43 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 48 08 28 47 07 27 47 07 27 47 07 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 27 47 07 27 47 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 12 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 12 | Puszkina Tołstoja n/ż Strzeszyn Grecki n/ż Hezjoda n/ż Literacka n/ż Golęcińska n/ż Golęcin n/ż 1 - Wojska Polskiego n/ż 2 - Wojska Polskiego n/ż 3 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 4 - Śląska n/ż 6 - Nad Wierzbakiem n/ż 8 - Jeżycka n/ż 9 - Kościelna n/ż 10 - Rynek Jeżycki n/ż 11 - Kraszewskiego 13 - Matejki n/ż 14 - Palmiarnia n/ż 16 - Wyspiańskiego 17 - Sczanieckiej 18 - Chociszewskiego 19 - Szymborska 22 - Arciszewskiego 23 - Palacza 24 - Kordeckiego n/ż 26 - Ściegiennego n/ż 27 - Trębacka n/ż 28 - Os. Kopernika n/ż 30 - Mrągowska n/ż 31 - Kacza | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy