Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 8 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 7 MAJA
Polka najlepsza na świecie w Wings for Life – zdjęcia
Solo Na Szelągu vol. 57 – Ramisz– zdjęcia
Rapowa odsłona Sceny nad Rusałką – zdjęcia
Inwestycje kolejowe. Ogromne dofinansowanie unijne, niewiele dla Poznania!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 2 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 1 MAJA
Za nami 22. Gala Polskiej Mody
Świąteczna pomoc w długi majowy weekend
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
3
,
5
,
9
,
10
,
11
,
19
,
97
,
215
,
przystanek Kosińskiego n/ż
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
18
19
58G
35G
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
1 - Rynek Wildecki n/ż
2 - Św. Czesława n/ż
3 - Wierzbięcice
4 - Poznań Główny
5 - Dworzec Zachodni n/ż
6 - Park Wilsona n/ż
7 - Rynek Łazarski n/ż
8 - Głogowska/Hetmańska n/ż
9 - Rondo Starołęka
10 - Starołęka Mała
11 - Bystra
12 - Starołęka PKM
13 - Rondo Żegrze
14 - Żegrze I
15 - Żegrze II
16 - Żegrze III
17 - Os. Czecha
18 - Piaśnicka Rynek
19 - Piaśnicka/Kurlandzka
20 - Szwedzka
21 - Szwajcarska
22 - Franowo
23 - Franowo
24 - Szwajcarska
25 - Szwedzka
26 - Piaśnicka/Kurlandzka
27 - Piaśnicka Rynek
28 - Os. Lecha
29 - Os. Tysiąclecia
30 - Łacina
31 - Polanka
32 - Kórnicka
33 - Kórnicka n/ż
34 - Politechnika n/ż
35 - Most Św. Rocha n/ż
36 - Pl. Bernardyński n/ż
37 - Wrocławska n/ż
38 - Aleje Marcinkowskiego
39 - 27 Grudnia
41 - Fredry
42 - Głogowska/Hetmańska n/ż
43 - Rynek Łazarski n/ż
44 - Park Wilsona n/ż
45 - Dworzec Zachodni n/ż
46 - Most Dworcowy n/ż
47 - Rondo Kaponiera
48 - Most Teatralny
49 - Poznańska
51 - Wielkopolska
53 - Armii Poznań
54 - Żniwna
55 - Pasieka
56 - Kmieca
58 - Przełajowa
59 - Wilczak
60 - Serbska
61 - Włodarska
62 - Lechicka/Naramowicka
63 - Naramowice n/ż
64 - Os. Łokietka
65 - Jasna Rola
67 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812