autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 11, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 201, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Rynek Łazarski n/ż | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 27 45 02 17 31 46 55 01 16 32 47 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 32 47 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 45S 53 13 21 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 01 13 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 01 13 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16 46 16 46 16 46 16 46 04 16 45 12 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 01 13 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Arena Arciszewskiego Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż 1 - Park Wilsona n/ż 3 - Dworzec Zachodni n/ż 5 - Poznań Główny 6 - Wierzbięcice 8 - Św. Czesława n/ż 9 - Rynek Wildecki n/ż 11 - Kosińskiego n/ż 12 - Pamiątkowa n/ż 13 - Traugutta 15 - Rolna 17 - Hetmańska Wiadukt 18 - Rondo Starołęka 20 - Rondo Starołęka 22 - Starołęka Mała 24 - Bystra 26 - Starołęka PKM 28 - Rondo Starołęka 30 - Rondo Żegrze 31 - Unii Lubelskiej 32 - Tadeuszak 33 - Rondo Żegrze 34 - Żegrze I 35 - Żegrze II 36 - Żegrze III 37 - Os. Czecha 39 - Piaśnicka Rynek 40 - Piaśnicka/Kurlandzka 41 - Szwedzka 42 - Szwajcarska 43 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy