autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 19, | |||||||
przystanek Rynek Wildecki | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 36 54 11 26 41 56 05 11 26 42 57 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 42 57 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 55S 03 22 30 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 10 22 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 10 22 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 25 55 25 55 25 55 25 55 13 25 54 21 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 10 22 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Arena Arciszewskiego Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska Rynek Łazarski Park Wilsona Dworzec Zachodni Poznań Główny Wierzbięcice Św. Czesława Rynek Wildecki 2 - Kosińskiego 3 - Pamiątkowa 4 - Traugutta 6 - Rolna 8 - Hetmańska Wiadukt 9 - Rondo Starołęka 11 - Rondo Starołęka 13 - Starołęka Mała 15 - Bystra 17 - Starołęka PKM 19 - Rondo Starołęka 21 - Rondo Żegrze 22 - Unii Lubelskiej 23 - Tadeuszak 24 - Rondo Żegrze 25 - Żegrze I 26 - Żegrze II 27 - Żegrze III 28 - Os. Czecha 30 - Piaśnicka Rynek 31 - Piaśnicka/Kurlandzka 32 - Szwedzka 33 - Szwajcarska 34 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji