Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zbliża się kolejna edycja Wings for Life World Run
Bieg Krokodyla
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
2
,
3
,
3
,
5
,
6
,
7
,
7
,
8
,
8
,
9
,
9
,
10
,
10
,
11
,
11
,
12
,
12
,
13
,
14
,
15
,
17
,
19
,
201
,
213
,
218
,
223
,
przystanek Rynek Łazarski n/ż
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
6
13
47
00
00
4
49
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
2 - Park Wilsona n/ż
4 - Dworzec Zachodni
6 - Starołęka PKM
8 - Bystra
10 - Starołęka Mała
12 - Rondo Starołęka
14 - Rondo Starołęka
16 - Os. Rzeczypospolitej
18 - Os. Piastowskie
20 - Wioślarska n/ż
22 - Rondo Rataje n/ż
24 - Rondo Rataje n/ż
26 - Serafitek n/ż
28 - AWF
30 - Półwiejska
32 - Wierzbięcice
34 - Poznań Główny
36 - Most Dworcowy n/ż
38 - Franowo
39 - Szwajcarska
40 - Szwedzka
41 - Piaśnicka/Kurlandzka
42 - Piaśnicka Rynek
43 - Os. Lecha
44 - Os. Tysiąclecia
45 - Łacina
46 - Polanka
47 - Kórnicka
48 - Kórnicka n/ż
49 - Politechnika n/ż
50 - Most Św. Rocha n/ż
51 - Pl. Bernardyński n/ż
52 - Wrocławska n/ż
53 - Aleje Marcinkowskiego
54 - 27 Grudnia
55 - Gwarna
56 - Zamek
57 - Rondo Kaponiera
58 - Bałtyk n/ż
60 - Matejki
61 - Wojskowa
62 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
63 - Arena
64 - Arciszewskiego
65 - Głogowska/Hetmańska
66 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
67 - Ostroroga
68 - Grochowska
69 - Drzewieckiego
70 - Stadion Miejski
71 - Węgorka
72 - Rondo Skubiszewskiego
73 - Budziszyńska
73 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911