Firma

Komputronik otworzy Megastore w Poznaniu

Komputronik Megastore w Warszawie  Foto: Komputronik

Komputronik Megastore w Warszawie Foto: KomputronikPoznań będzie drugim miastem, w którym Komputronik otworzy swój Megastore. Pierwsze zakupy będziemy mogli w nim zrobić jeszcze w tym roku. Poznańska firma poszukuje w tej chwili odpowiedniej lokalizacji.

Pierwszy Megastore Komputronika powstał w kwietniu w Warszawie. O planach tego dystrybutora sprzętu komputerowego dotyczącego likwidacji mniejszych sklepów i otwieraniu w ich miejsce takich salonów pisaliśmy już tutaj.

Jest to salon nowej generacji – połączenie ekspozycji kilku tysięcy produktów, profesjonalnego doradztwa oraz unikalnego wsparcia tzw. sprzedaży hybrydowej, salon pełni również rolę salonu ekspozycyjnego dla czołowego sklepu internetowego komputronik.plpowiedział Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik – podjęliśmy decyzję o otwarciu w tym roku kolejnego salonu w tej formule, tym razem w Poznaniu, już rozpatrujemy w tej chwili trzy oferty wynajmu, więc mam nadzieję, że w niedługim czasie podejmiemy konkretne decyzje – dodał Wojciech Buczkowski.

Komputronik Megastore w Warszawie Foto: Komputronik

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • No i fajnie 🙂 na to czekam, w komputroniku w warszawie podobno jest to fajnie zorganizowane, znajomy jak był to polecał, więc czekam teraz na megastore w poznaniu 🙂