K U L T U R A

Komediowe wariacje na kolację

Leniwe Impro  Foto: materiały prasowe

“Komediowe wariacje na kolację”, to spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro, który odbędzię się w klubie Blue Note w najbliższą środę 22 marca o godzinie 20:00.

W składzie kilkoro członków grupy Zróbmy to: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakubczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś oraz Piotr „BigBeat” Rychter. Grupę zasiliły nowe twarze, petardy humoru sytuacyjnego: Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Oprawa muzyczna (fortepian): Marta Torebko.

Zapraszamy na totalnie improwizowany spektakl, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie widzowie zamarzą. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To publiczność wybierze nam role, zdecyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydzieli postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączy ich siecią relacji. Co wspólnie stworzymy: tajemniczy kryminał w Ciałofonie, dramat z romansem w tle w Alfabecie, a może tragikomedię w Emocjonalnej rodzinie? Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu – zapraszają twórcy.

Bilety w cenie 20 zł do nabycie przed spektaklem.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz