Nowe Miasto

Kolejny agresywny rowerzysta

Agresywny rowerzysta  Foto: monitoring

Kolejny w ostatnim czasie rowerzysta poszukiwany jest przez Policję za agresję na drodze. Seria niezbyt chlubnych dla tego środowiska zachowań zaczęła się od pobicia przypadkowych przechodniów w parku nad Wartą. Tym razem uszkodzony został samochód.

Zaledwie w ubiegłym tygodniu informowaliśmy o rowerzyście, który uszkodził lusterka w audi na ulicy Północnej. Ponieważ straty oszacowano na 3.700 złotych mężczyzna oszukiwany jest przez Policję.

Do kolejnego zdarzenia, którego głównym bohaterem jest rowerzysta doszło na ul. Krańcowej w sobotę 5 sierpnia.

W dniu zdarzenia mężczyzna mija volkswagena caravelle, zatrzymuje się i zsiada z roweru, podbiega do pojazdu i kopie w pokrywę bagażnika – relacjonuje Maciej Święcichowski z poznańskiej Policji.

Podobnie jak w dwóch poprzednich przypadkach, tak i tym razem dzięki kamerom monitoringu znany jest wizerunek sprawcy uszkodzenia samochodu, ale szkieły nie wiedzą kim jest.

Poszukiwany młody mężczyzna w dniu zdarzenia był ubrany w szarą koszulkę z krótkim rękawem, ciemne, krótkie spodnie, na plecach miał czerwony plecak.

Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 12311 lub 997 czynnymi całą dobę – apeluje Maciej Święcichowski.

Użyte w artykule zdjęcia: monitoring

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz