Malta Nowe Miasto POZnań SieBuduje

Kolejne inwestycje nad Maltą

Bouygues Immobilier_Soleil de Malta_Poznan_wiecha_02  Foto: materiały prasowe

W nowej inwestycji na Łacinie znajdzie się prawie 320 mieszkań, a jednym z jej wyróżników będzie boisko do plażówki. Charakterystyczne są także wysokie apartamenty z tarasami na dachu.

Soleil de Malta to inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Bouygues Immobilier przy ul. Milczańskiej w Poznaniu. Tworzą ją dwa 5-piętrowe budynki wielorodzinne z lokalami usługowo-handlowymi i wspólnym garażem podziemnym.

Na obiekcie właśnie zawisła wiecha. Aktualnie trwają prace konstrukcyjne, montaż okien, instalacji elektrycznych i sanitarnych, murowanie ścianek działowych w mieszkaniach i częściach wspólnych oraz rozpoczęły się prace elewacyjne. Planowany termin zakończenia budowy to trzeci kwartał 2021 roku.

W obu budynkach powstaje 316 mieszkań o metrażach od 25 do 128 – od kawalerek po 4-pokojowe. Oryginalne są apartamenty położone są na ostatnim piętrze, wysokie na 3 metry z tarasami na dachu. Inne mieszkania zaprojektowano z balkonami lub tarasami, natomiast na parterze są ogródki – w niektórych przypadkach po dwóch stronach mieszkania.

Nietypowym elementem kompleksu będzie strefa relaksu połączona z placem zabaw dla dzieci. Na zielonym terenie znajdą się leżaki, ławki i pergola, a nawet boisko do gry w siatkówkę plażową.

Soleil de Malta na Łacinie to trzeci projekt Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. Dwa pozostałe to: Manufaktura Stare Miasto ze zrewitalizowaną rotundą po dawnej fabryce alkoholi i Cerisier Résidence na Grunwaldzie.

Bouygues Immobilier_Soleil de Malta_Poznan_wizualizacja_01 Foto: materiały prasowe
Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz