Kolejne energetyczne zwycięstwo

Enea Energetyk Poznań - LTS Legionovia Legionowo  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W trzeciej rundzie I. Ligii Siatkówki Kobiet Enea Energetyk Poznań pokonał LTS Legionovię Legionowo 3:0 (25:10, 25:20, 25:13).

Początek pierwszego seta nie zapowiadał, końcowego wyniku. Tradycyjnie już energetycznie pozwoliły zdobyć kilka punktów przyjezdnym, a później odpaliły i zakończyły tą partię spotkania czternastopunktową przewagą.

W drugim secie poznanianki do samego końca musiały walczyć o wygraną. Duża liczba błędów w zagrywce i w ataku były przyczyną takich “problemów” w tej części spotkania. W ostatnim secie podopieczne trenera Marcina Patyka nie miały już problemu z kontrolowaniem meczu

Cieszę się, że akurat w tym meczu mogłam dostać swoją pierwszą nagrodę w tym sezonie – mówiła po spotkaniu Julia Sobalska, MVP meczu, która w ubiegłym sezonie reprezentowała barwy LTS-u.

Za tydzień spotkanie na szczyczie I. Ligii Kobiet. Na wyjeździe energetyczne zmierzą się ze Stalą Mielec.

Zwycięstwa budują i Nas to cieszy, ze wygrywamy – cieszył się po meczu, trener Enea Energetyka Poznań, Marcin Patyk.

Enea Energetyk Poznań – LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:10, 25:20, 25:13)
MVP: Julia Sobalska

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter