Aglomeracja

Kolejkoland – raj dla fanów modelarstwa

KOLEJKOLAND  Foto: materiały prasowe / pr inspiration

Unikatowe i precyzyjnie odwzorowane modele kolejowe, a także uzupełniające je makiety samochodowe, lotnicze czy morskie – nawet z okresu przedwojennego będzie można zobaczyć na ekspozycji w centrum handlowym Avenida. Wydarzeniu towarzyszyć będzie giełda kolekcjonerska.

Pasjonaci modelarstwa poszukujący dla swoich projektów niezwykłych akcesoriów, jak i ci, którzy pragną rozpocząć przygodę ze sztuką tworzenia wyjątkowych replik, będą mogli zainspirować się podczas organizowanej w najbliższą sobotę giełdy. Na odwiedzających będą czekać dziesiątki modeli odwzorowanych bw skali H0, czyli 1:87 oraz kilka unikatowych replik w skali 1:22.

‘W ramach odbywającej się giełdy stworzona będzie przestrzeń, dzięki której uczestnicy będą mogli podzielić się wiedzą i swoimi umiejętnościami. Będzie możliwość wymiany, sprzedaży czy też zakupu artykułów modelarskich, ale przede wszystkim obejrzenia tych wyjątkowych dzieł stworzonych przez pasjonatów modelarstwa, którzy chętnie podzielą się swoją pasją z innymi–wyjaśnia Dariusz Tender, organizator giełdy.

Najbliższe edycje giełdy modelarskiej odbędą się 30 czerwca i 21 lipca. Czerwcowa odsłona będzie miała miejsce w godz. 12.00-17.00 na poziomie +1 Centrum Handlowego Avenida Poznań w Kolejkolandzie. W godzinach imprezy bilet wstępu na wystawę Kolejkoland i giełdę będzie kosztował 10 zł.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe / pr inspiration

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz