K U L T U R A

Kobiety

Marta Torebko, Izabela Frąckowiak  Foto: materiały prasowe

Koncert promujący nowy album duetu Marty Torebko i Izabeli Frąckowiak, zatytułowany „Kobiety” odbędzie się w klubie Blue Note w czwartek 8 października o godzinie 20:00. Spotkanie obu pań zaowocowało powstaniem albumu, który jest swoistą podróżą przez różnorodne style muzyczne, rozpoczynając od tradycyjnego popu poprzez elementy reggae, ragtime, poezji śpiewanej czy piosenki aktorskiej.

Różnorodność tej płyty jest wspaniałym pretekstem do tego, żeby przez muzykę integrować nie tylko młodych ze starszymi, ale niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.

Podczas koncertu artystkom towarzyszyć będzie pianista Jacek Szwaj, który między innymi został zwycięzcą konkursu kompozytorskiego podczas II Festiwalu Transatlantyk.

Marta Torebko jest młodą poznańską artystką, której teksty i kompozycje znajdują się na płycie „Kobiety”. Ma na swoim koncie kilka albumów wydanych dla najmłodszych jak i pełnoletnich słuchaczy.

Pasją Izabeli Frąckowiak jest śpiew, i temu poświęca cały swój wolny czas.

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Eduintegra i Blue Note Poznań. bilety: 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.

Marta Torebko i Izabela Frąckowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz