Zieliniec

Kobieta wyrzucona z samochodu

Kobieta wyrzucona z samochodu  Foto: Głos Wielkopolski / Pilar

Kobieta wyrzucona z samochodu Foto: Głos Wielkopolski / PilarKobieta z założonym na głowę workiem została wyrzucona z samochodu. Do tego zdarzenia doszło na ulicy Bałtyckiej w piątek około godziny 22:00.

Kobieta została zauważona na poboczu ulicy Bałtyckiej na odcinku między Lizawką a przejazdem kolejowym. Policja nie chce w tej chwili podawać więcej szczegółów tej niecodziennej i szokującej sprawy. Nie udziela także informacji na temat prowadzonych w tej sprawie czynności.

O całej sprawie poinformował Głos Wielkopolski, którego reporter przejeżdżał właśnie ulicą Bałtycką. W miejscu, gdzie wyrzucono kobietę stały dwa nieoznakowane samochody na sygnale. Mimo później pory na Bałtyckiej nadal był spory ruch. Co chwilę w jedną i drugą stronę przejeżdżało kilka samochodów.

Na obecnym etapie tej sprawy i ze względu na jej charakter nie możemy udzielać żadnych informacji – powiedziała późnym wieczorem Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w rozmowie z Głosem Wielkopolskim – ustalamy okoliczności, co dokładnie zaszło, co się wydarzyło, to jest bardzo świeża sprawa.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz