K U L T U R A

Kinowy Maraton Antybohaterów

ENEMEF: Maraton Antybohaterów to propozycja dla fanów niegrzecznych i niepokornych bohaterów, łączących w sobie spryt, wojowniczość, niezwykłą moc oraz niewybredne poczucie humoru.

Widzowie mają szansę zobaczyć w jedną noc najnowszą, premierową odsłonę bohatera z piekła rodem, a więc Hellboy’a oraz dwie części filmu o najbardziej niepoważnym superbohaterze w historii kina, czyli Deadpoolu – zapowiada Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – jeśli lubisz dobrą akcję, świetne efekty i ostre żarty, to szykuj się, tej nocy będzie ogień!

Tej nocy zobaczymy premierowo film Hellboy, a także DeadpoolDeadpool 2. Seans rozpocznie się w piątek 12 kwietnia o godzinie 22:00.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 30,00 do 39,00 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina 51! Oto pytanie konkursowe:

Gdzie urodziła się aktorka, która w filmie Hellboy zagrała Nimue?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl do środy (10.04) do godziny 20:00. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Hellboy – wyczekiwany reboot o słynnym Hellboyu ze znanym ze “Stranger Things” Davidem Harbourem w roli tytułowej. Hellboy okazuje się jedynym bohaterom, który może stawić czoła plagom, które rzucone przez królową czarownic zagrażają ludzkości. Jednak nawet on nie jest stanie podjąć walki w pojedynkę. Aby stanąć do walki z królową i jej armią, musi odzyskać swoich dawnych sprzymierzeńców. Imponujące kino pełne scen akcji, ciekawych postaci i zabawnych gagów, które zapewnia świetną rozrywkę.

Deadpool – wyjątkowa komedia parodiująca superbohaterskie kino i łącząca wiele gatunków filmowych, która odniosła spektakularny sukces na całym świecie. Główny bohater to Wade Wilson, który w przeszłości był agentem służb specjalnych, a obecnie jest najemnikiem. Poddany nielegalnemu eksperymentowi zyskuje niewiarygodną zdolność samouzdrawiania i od tej pory staje się Deadpoolem. Wyposażony w niezwykłą moc i charakterystyczne, czarne poczucie humoru wyrusza wymierzyć sprawiedliwość człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie. Świetna akcja oraz ostry humor, który rozbroi każdego!

Deadpool 2 – kontynuacja losów jednego z najoryginalniejszych i najbardziej uwielbianych kinowych antybohaterów ostatnich lat. Wade Wilson oszpecony wyniku śmiertelnie groźnego wypadku stawia sobie za cel spełnienie życiowego marzenia – chce zostać najseksowniejszym barmanem Mayberry. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego smaku oraz skradzionego kondensatora strumienia stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom yakuzy i sforze agresywnych seksualnie psów. To film, który z pewnością nie zawiedzie fanów poprzedniej części. Deadpool niezmiennie w doskonałej formie zapewni im doskonałą rozrywkę i rozbawi do łez.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz