Bonin

Kierowca potrącił dziecko i uciekł!

Kierowca potrącił dziecko i  uciekł!  Foto: facebook / monitoring

Przebiegające przez ulicę Piątkowską dziecko zostało potrącone przez kierowcę, który uciekł z miejsca wypadku. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Dziecko przebiegało przez ulicę i zostało uderzone przez jadący dość szybko samochód. Kierowca nie miał większych czas na reakcję i ominięcie dziecka, które po uderzeniu przeleciało kilka metrów. Kierowca samochodu po kilkunastu metrach zatrzymał się na chwilę, po czym uciekł.

Stan dziecka jest na szczęście dobry, biorąc pod uwagę jak to wygląda i co się mogło zdarzyć – informuje Magda, która opublikowała nagranie z monitoringu – kierowca nawiał, nie udzielił pomocy i zapewne przekroczył prędkość.

Potrącone dziecko trafiło do szpitala, ale ma go opuścić w sobotę (13.02).

Samochód, który brał udział w wypadku to prawdopodobnie srebrny volkswagen passat kombi. Prawdopodobnie ma charakterystyczny, czarny dach. Możliwe, że po tym zdarzeniu uszkodzoną maskę.

Kierowcy, który uciekł z miejsca wypadku poszukują policjanci. Jeśli ktoś rozpoznaje samochód proszony jest o kontakt z policją dzwoniąc pod numer 47 77 156 92.

Aktualizacja (19:30) – policjanci ustalili kim jest kierowca, który potrącił dziecko i odjechał z miejsca wyapdku.

Kierowca samochodu, który w środę potrącił dziecko na ul. Piątkowskiej w Poznaniu jest już ustalony – informują policjanci – samochód, którym jechał został poddany szczegółowym oględzinom.

Sprawą zajmują się policyjni eksperci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Kierowca potrącił dziecko i uciekł! Foto: facebook / monitoring
Kierowca potrącił dziecko i uciekł! Foto: facebook / monitoring
Kierowca potrącił dziecko i uciekł! Foto: facebook / monitoring

Użyte w artykule zdjęcia: facebook / monitoring

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz