K U L T U R A

Karnawał jak przed wojną!

Karnawałowa Iza  Foto: exPress / materiały prasowe

Karnawałowa Iza, czyli przedwojenna miłość to teatralna propozycja Sceny na Piętrze. Zobaczyć będzie można przedstawienie, na które składają się piosenki, skecze i monologi z występów kabaretowych prezentowanych w okresie dwudziestolecia międzywojennego.

Elementem łączącym wszystkie teksty jest miłość. Przewodnikami w tej eskapadzie są m.in.: Marian Hemar, Julian Tuwim, Władysław Szlengel, Konrad Tom i wielu innych autorów przedwojennych kabaretów. To kabaret w dobrym przedwojennym stylu. Wystąpią: Izabela Bukowska, Adam Biedrzycki oraz Sławomir Głazek, akompaniuje – Sergiej Morozow.

Jak zawsze w karnawale, proponujemy Państwu muzyczne przedstawienie: lekkie, trochę roztańczone, z elementami humoru i nostalgii – mówi Romuald Grząślewicz, prezes Fundacji sceny na piętrze Tespis. – Piękne piosenki z mądrymi tekstami w świetnym wykonaniu i nic więcej nie trzeba dodawać.

Spektakl muzyczny Karnawałowa Iza, czyli przedwojenna miłość zostanie wystawiony w Scenie na Piętrze w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 19:00. Bilety kosztują: 75, 60 i 45 złotych.

Scena na Piętrze

Użyte w artykule zdjęcia: facebook / Fundacja Tespis, exPress / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz