K U L T U R A

Kapela z Orliczka! Już dzisiaj!

Kapela z Orliczka  Foto: materiały zespołu

Promujemy muzykę ludową. Jej czar i magię. Nasz koncert prezentuje to co najpiękniejsze. Czyli barwność i energię. Ta muzyka płynie z nas – młodych ludzi, którym muzyka ludowa nadała nowy rytm życia – mówią o swojej pasji muzycy Kapeli z Orliczka. Zapraszamy na ich koncert, którego można będzie wysłuchać już dzisiaj U Bazyla. Początek o 20:00.

Kapela z Orliczka Foto: materiały zespołu

Kapela z Orliczka istnieje od 2003 roku. Ich pierwsze próby i koncerty odbywały się w maleńkiej wsi Orliczko Wielkopolsce. Dziś zespół ma już koncie koncerty w kraju i za granicą oraz wiele nagród i wyróżnień na najważniejszych festiwalach. Repertuar kapeli tworzą nowe interpretacje pieśni i piosenek ludowych. Atutem zespołu są wspaniale ze sobą współbrzmiące białe głosy i całkowicie akustyczne instrumentarium (wiolonczela, trąbka, gitara akustyczna, basowa oraz instrumenty perkusyjne).

Po koncercie after party rozkręci dj empe, regularnie prezentujący w poznańskim eterze i na klubowych parkietach etno dźwięki z całego świata. W swojej selekcji na tę noc sięgnie po energetyczny balkanbeat, elektro gypsy, neo-klezmerkę, bułgarską czałgę, rumuńskie manele, kolumbijską cumbię, afro-cubano, nuevo flamenco, bhangrę, reggaeton i etno-rap. Nie zabraknie również polskich folkowych klasyków ubranych w klubowe szaty. Taneczna wycieczka po świecie gwarantowana!

Zapraszamy na koncert Kapeli z Orliczka, który odbędzie się w klubie U Bazyka, dzisiaj (22.02) o godzinie 20:00.  Po koncercie zacznie się after party: dj empe!

Wstęp: 10 zł

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz