K U L T U R A

Wiecznie żywy – zobacz tydzień przed premierą

Plakat filmu Wiecznie żywy  Foto: Plakat filmu Wiecznie żywy

Plakat filmu Wiecznie żywy Foto: Plakat filmu Wiecznie żywyPodobno do odparcia ataku zombie całkiem poważnie chce się przygotować kanadyjski rząd na wniosek parlamentu. Poznaniacy również będą mieli taką okazję i to na tydzień przed ich powszechną inwazją w… kinach. Wspólnie z Cinema City zapraszamy na przedpremierowe pokazy przerażająco śmiesznej opowieści o zakochanym zombie. Film Wiecznie żywy pokaże, że zombie też mają uczucia i to jakie.

Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów a słowa „życie” i „śmierć” tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość, a tymczasem nic bardziej mylnego! – opowiada Wojciech Terpiłowski z Cinema City – pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za eksterminację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego R. i między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć.

W tym wypadku zupełnie nie ma żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna… nie bije. Ich miłość jest z jednej strony skazana na niepowodzenie, ale z drugiej daje szansę, na zbudowanie mostu między życiem i śmiercią. Dzięki nim może zakończyć się konflikt między ludźmi i martwymi.

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin dopiero 1 marca, ale Cinema City zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się tylko w Cinema City Poznań Kinepolis już w sobotę i niedzielę (23 i 24.02) o godzinie 18:30.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz