POZnań

Jurgen skradziony ze schroniska!

Jurgen skradziony ze schroniska!  Foto: Schronisko dla zwierząt w Poznaniu

Z poznańskiego schroniska skradziono Jurgena, niemieckiego teriera myśliwskiego. Kejter ma 7 lat, choruje na stawy i musi codziennie dostawać leki. Może ktoś wie gdzie teraz jest?

Na nagraniu z monitoringu widać mężczyznę w dresowych spodniach i kurtce z kapturem obszytym futerkiem, który kręcił się po schronisku – informuje Małgorzata Lamperska z poznańskiego schroniska – o godzinie 15:23 przerzucił psa przez płot, odebrał go siedzący za bramą kolega i chwilę później widać było, jak odchodzą z psem.

Jurgen skradziony ze schroniska!Do tego nietypowego zdarzenia doszło w czwartek (8.12). Kradzieżą zajmują się już szkieły. Ma czip nr 967000009406399 i tatuaż Y151. Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ kejter ma chore stawy i wymaga specjalistycznej opieki weterynaryjnej! Codziennie musi dostawać leki.

Jurgen w schronisku był od lipca ubiegłego roku, gdyby ktoś go widział, prosimy o kontakt dzwoniąc pod numer 61 868 10 86 – apelują pracownicy poznańskiego schroniska – bardzo się o niego martwimy.

Jurgen skradziony ze schroniska!

Użyte w artykule zdjęcia: Schronisko dla zwierząt w Poznaniu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz