K U L T U R A

Jubileusz działalności artystycznej Ani Wyszkoni

20 piosenek na 20 lat , czyli w skrócie 20/20 – pod takim hasłem będzie promowany koncert Anny Wyszkoni, która świętuje w tym roku dwudziestolecie swojej działalności muzycznej. Piosenkarka przygotowuje się do trasy koncertowej obejmującej wiele polskich miast. W Poznaniu artystka wystąpi 2 października.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma ona w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: „Pan i Pani” i „Życie jest w porządku” pokryły się platyną i to dwukrotnie! Pochodzą z nich popularne radiowe przeboje: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, czy „Biegnij przed siebie”.  „Wiem, że jesteś tam”.

Ania jest wokalistką, która bardzo chętnie i z wielkim oddaniem angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. W roku 2011 została nominowana do nagrody Gwiazdy Dobroczynności, a w grudniu 2012 roku została ambasadorką Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Jaszkotlu koło Wrocławia.

Anna Wyszkoni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej a jej koncerty są eleganckie i romantyczne a równocześnie widowiskowe i pełne energii.
Okazją do przekonania się o prawdziwości tych słów będzie jej poznański koncert, który odbędzie się 2 października o godz. 19 w Sali Ziemi.

Ania Wyszkoni

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz