W Klubie Sportowym Sobieski odbył się dzisiaj IV Memoriał Bogdana Brody w zapasach klasycznych.
Bogdan Broda trenował styl klasyczny zapasów w poznańskich klubach sportowych Cybina i Energetyk. Tytuł mistrza Polski w zapasach w wadze ciężkiej zdobył w 1960, 1962 i 1963. Był współorganizatorem klubu sportowego Sobieski w Poznaniu. Poznaniacy na pewno pamiętają go z jego zawodu, czyli cukiernictwa.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)














































































Dodaj komentarz