Stare Miasto

Iron Maiden i Slayer w Poznaniu

Iron Maiden Slayer Ghost  Foto: Iron Maiden Slayer Ghost

Iron Maiden Slayer Ghost Foto: Iron Maiden Slayer GhostJednego wieczoru wystąpią w Poznaniu Slayer, Ghost i Iron Maiden. Wszystko na Stadionie Miejskim we wtorek 24 czerwca. Bilety są już w sprzedaży.

Slayer karierę zaczął trzy dekady temu, na swoim koncie ma już tysiące koncertów i opinię jednego z najważniejszych zespołów na scenie metalowej, nominowany był m.in. do nagród Grammy, Kerrang! czy Metal Hammer Golden Gods – przypominają organizatorzy tego wydarzenia – w dyskografii zespołu znajduje się dziesięć albumów, w tym ostatni – „World Painted Blood” z 2009 roku.

Tym razem Slayer wystapi jako… główny support Iron Maiden.

Nim na scenie pojawi się jednak Iraon Maiden, wystąpi jeszcze jeden zespół – Ghost. Ta grupa ze Szwecji debiutowała albumem „Opus Eponymous”, wydanym w 2010 roku.

Płyta zebrała bardzo dobre recenzje i sprawiła, że zespół zyskał wielu fanów na całym świecie – dodają organizatorzy koncertu – o świetnym przyjęciu debiutu, w 2013 roku muzycy wydali album „Infestissumam”, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży trafił na pierwsze miejsce zestawienia najchętniej kupowanych płyt w Szwecji.

Zespół Ghost grał już między innymi z takimi kapelami jak Trivium, In Flames, Mastodon, Opeth, Avenged Sevenfold, Deftones czy Alice In Chains.

Koncert rozpocznie się na Stadionie Miejskim we wtorek 24 czerwca o godzinie 17:00. Bilety można kupić między innymi na eventim.pl.

Iron Maiden wystąpił kiedyś w Poznaniu, w Adrii podczas… wesela 🙂

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz