Jeżyce

Informują o zbliżających się utrudnieniach

Informują o zbliżających się utrudnieniach  Foto: ZTM POZNAŃ

Informują o zbliżających się utrudnieniach Foto: ZTM POZNAŃNajbliższy poniedziałek (11.05) przyniesie wiele zmian komunikacyjnych na Jeżycach. Dotyczyć one będą zarówno kierowców jak i pasażerów komunikacji miejskiej. Tych ostatnich o zbliżających się utrudnieniach ZTM informuje dodatkowo poprzez ulotki.

O remoncie torowiska na ulicy Dąbrowskiego i zmianach w komunikacji już pisaliśmy. Możecie o nich przeczytać klikając tutaj.

By dotrzeć z tymi informacjami do jak największej liczby osób Zarząd Transportu Miejskiego rozdaje pasażerom na Ogrodach ulotki informacyjne. Tylko jednego dnia tej akcji informacyjnej wręczono ich 3.000 sztuk.

Niektórzy pasażerowie brali po kilka ulotek, jak mówili, chcą je przekazać znajomym, którzy także podróżują autobusami i tramwajami na Ogrody – informuje Agnieszka Smogulecka z ZTM – kampania informacyjna będzie prowadzona nie tylko w dniach poprzedzających rozpoczęcie prac, ale także w pierwszych dniach remontu.

Na ulotkach pasażerowie znajdą informacje o zmienionych trasach bimb, autobusów oraz schemat trasy autobusu „za tramwaj”. Dokładnie przedstawiona została również lokalizacja przystanków autobusowych przy pętli Ogrody.

Ulotki rozdawane będą przez przedstawicieli Zarządu Transportu Miejskiego w pobliżu pętli Ogrody, przy rynku Jeżyckim, w pobliżu Mostu Teatralnego oraz w bimbach.

Zależy nam, aby mieszkańcy zostali jak najlepiej poinformowani o utrudnieniach – podkreśla Agnieszka Smogulecka z ZTM.

Informują o zbliżających się utrudnieniach Foto: ZTM POZNAŃ

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz