K U L T U R A

Hurts i jego “Surrender” rozbrzmiał na Targach

Hurts (28.02.2016) MTP nr 2  Foto: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Hurts, uwielbiani przez polską publiczność, wyruszyli w trasę koncertową promującą ich najnowszy krążek z 2015 roku, “Surrender”. W Hali nr 2 na MTP zespół zaprezentował nowe utwory oraz również te doskonale znane, jak chociażby “Some Kind Of Heaven”.

Theo Hutchcraft, jeden z członków zespołu, poinformował fanów o trasie koncertowej w bardzo oryginalny sposób. Wybrani fani z całego świata otrzymali prywatne wiadomości ze współrzędnymi geograficznymi i hasztagami #EVERYWHEREHURTS i #SURRENDER. Osoba, która otrzymała taką wiadomość musiała znaleźć na mapie miejsce i napisać o nim na Twitterze. Następnie Theo udostępniał wyniki poszukiwań wybrańców – tak, żeby każdy zainteresowany mógł się dowiedzieć w jakich miastach szukać ukochanego zespołu. Szczęśliwie dla wielu poznaniaków, jednymi ze współrzędnych okazał się Poznań.

Hurts to brytyjski duet synth-popowy założony w 2009 roku, który zdobył ogromną popularność, między innymi w Polsce. Theo oraz Adam mają na koncie prawie półtora miliona sprzedanych płyt i 3 miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status platynowej (za album „Happiness”) i złotej płyty (za „Exile”).

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz