POZnań Stare Miasto

Have a nice TEY – jest MAPA!

have a nice tey  Foto: have a nice tey

have a nice tey Foto: have a nice teyTo dobry dzień synu, by wziąć sobie mapę – powiedział poznaniak i pognał, bo właśnie dzisiaj mamy premierę Have a nice TEY in Poznań, czyli subiektywnej mapy miasta, która jest doskonałym dopełnieniem spaceru po Poznaniu który ekipa Poznań, I Love You rozpoczęła w lipcu 2010. Wyszło 20.000 egzemplarzy mapy w języku polskim.

Mapa jest całkowicie bezpłatna, można spróbować ją upolować na mieście. W pierwszym dniu była już dostępna w Starym Browarze oraz CIM-e na ul. Ratajczaka, a w tygodniu będzie sukcesywnie pojawiać się w miejscach umieszczonych na niej. Można ją także pobrać w wersji elektronicznej ze strony poznaniloveyou.com – wyjaśnia Błażej Szydzisz, który stoi za całym projektem. Mapę można także znaleźć w kopercie don`t panic.

Mapa będzie promowała Poznań na targach ITB Berlin 2012, które odbędą się w pierwszej połowie marca.

Wszystkie obiekty, które umieściliśmy na mapie, przebadaliśmy na własnej skórze, każdy z nich uważamy za wart odwiedzenia i wyjątkowy na swój sposób – dodaje Błażej – miejsca na naszej liście nie można było kupić, od żadnego z lokali nie wzięliśmy ani złotówki. Na punkt na tej niezwykłej mapie trzeba było zasłużyć i jest ono swojego rodzaju nagrodą za bycie fajnym. Oczywiście mapa, jak i wszystko, co robimy, jest naszym subiektywnym spojrzeniem na Poznań – podkreśla Błażej.

Muzykę do filmu promującego udostępnił zespół Hellow Dog ze swojego debiutanckiego albumu.

Podczas pracy nad mapą otrzymaliśmy mnóstwo wsparcia i pomocy za którę chcemy serdecznie podziękować:

sponsor mapy:
Dalkia Polska

Partnerzy:
Miasto Poznań, B-MIND, Lars Helicopter Center, otoWakacje.pl, Stary Browar, bez3manki, Wydawnictwo Topmapa, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Don`t Panic Poznań.

Druk: printing.pl

3 komentarzy

kliknij by dodać komentarz