Wilda

Górna Wilda nie ma prądu

linia wysokiego napięcia prąd  Foto: sxc

linia wysokiego napięcia prąd Foto: sxcOd około godziny 14:00 na Górnej Wildzie nie ma prądu. Nie wiadomo, kiedy uda się przywrócić jego dostawę.

Awaria jest dość rozległa, otrzymujemy zgłoszenia z kolejnych budynków przy Górnej Wildzie – informował nas pracownik Enei około godziny 15:30 – na tą chwilę nie znamy jeszcze jej przyczyn.

Awaria została usunięta o godzinie 17:00.

.

Informację otrzymaliśmy na maila news@lepszyPOZNAN.pl – dziękujemy.

.

Zdaniem jednaj z mieszkanek cała sytuacja nie jest niczym nowym, bo powtarza się od kilku lat. Jej zdaniem winny jest fatalny stan skrzynek energetycznych.

To nie była żadna rozległa awaria, nikt nie przyjechał z pogotowia energetycznego przez 3 godziny, pojawili się dopiero o 17:00 – opowiada Pani Iwona – a  przyczyna jest od kilku od kilku lat ta sama, nawala bezpiecznik w skrzynce energetycznej przy ul. Górna Wilda 79/81, ale Enea ma wszystkich

Dodaje również, że sytuacja ta potarza się dwa, trzy razy w roku. Ale najciekawsze jest to, że przyjeżdzają pracownicy z pogotowia i wymieniają bezpieczniki pod prądem – opowiada dalej Pani Iwona – mam zdjęcia! Takie działania jej zdaniem powodują przepięcia, a w rezultacie psują się na przykład komputery.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • To żadna rozległa awaria , nikt nie przyjechał z pogotowia energetycznego przez 3 godziny . Dopiero o 17 pojawiło się pogotowie energetyczne . Ta sama przyczyna od kilku lat – idzie bezpiecznik w skrzynce energetycznej przy ul. Górna Wilda 79 / 81. Ale Enea ma wszystkich w d… i nie przysłała pracowników przez 3 godz .
    Co ciekawe potarza się to regularnie – 2,3 x w roku . Ale Enea nie ma ochoty doprowadzić skorodowanej skrzynki do właściwego stanu . Ale najciekawsze – to przyjeżdzają pracownicy z pogotowia i wymieniają bezpieczniki pod prądem .Mam zdjecia !!!!! Powoduje to przepięcie – i psują się komputery , monitory , piece co . Ale co tam Enea ma ubezpieczenie i dosyć od nas doi pieniędzy za energię elektryczną .
    Czy ma ktoś wpływ na bezprawne działania ENEI – może pozew zbiorowy !!!