POZnań

Głosuj na Poznań – ostatni dzień!

Otwarcie Betlejem Poznańskiego  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Jeszcze tylko dzisiaj można oddać swój głos na Betlejem Poznańskie, które walczy o tytuł najlepszego jarmarku świątecznego w Europie!

Podczas tegorocznego jarmarku świątecznego możemy między innymi podziwiać panoramę miasta z 30-metrowego diabelskiego koła ustawionego, wraz z innymi karuzelami, na placu Wolności. Sporo atrakcji jest także na poznańskim Starym Rynku, ale nastrój Świąt czuć także na łączącej oba te miejsca ulicy Paderewskiego.

W tym roku po raz pierwszy rozstawiono tam stoiska handlowe, dzięki czemu tegoroczna edycja Betlejem jest największą z dotychczas organizowanych – podkreślali organizatorzy.

Za nami nieodłączny element Betlejem Poznańskiego, czyli Międzynarodowy Festiwal Rzeźby Lodowej – Poznań Ice Festival. Cały czas możemy jednak odwiedzać liczne stoiska handlowe i gastronomiczne.

To wszystko sprawiło, że poznański jarmark spotkał się z uznaniem europejskiej organizacji European Best Destinations, która od 2009 roku promuje kulturę i turystykę na Starym Kontynencie.

Organizowany jest przy tej okazji konkursy. Poznań, w tym roku jako jedyny kandydat z Polski, został nominowany do konkursu na Najlepszą Europejską Destynację Roku (European Best Destination), a także Najlepszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Europie (European Best Christmas Market).

Głosowanie internetowe, które wyłoni zwycięzcę plebiscytu kończy się właśnie dzisiaj! By oddać swój głos na Betlejem Poznańskie przejdźcie na specjalną stronę, którą znajdziesz klikając tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz