Centrum

Garbary 96 – bałagan na budowie

Przewrócony płot na Szyperskiej - inwestycja Garbary 96 20150208  Foto:

Mieszkańcy Osiedla TBS przy Piaskowej – Szyperskiej mają już dość sąsiedniej budowy. Inwestycja dewelopera ArtBud jest wyjątkowo uciążliwa. Trudno już policzyć interwencje Straży Miejskiej albo Policji.

Przewrócony płot na Szyperskiej - inwestycja Garbary 96 20150208Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali prowadzenie nocnych prac budowlanych, nielegalnego zajmowania miejsc parkingowych albo zwykłego bałaganu na budowie. Tym razem i to nie po raz pierwszy przewróciło się metalowe ogrodzenie.

Przez całą noc wiatr szarpał połaciami blachy, nie mogliśmy spać – mówi pani Maria. Czy nikt nie ma nadzoru nad tymi pracami? Dopiero interwencja Straży Miejskiej zmusiła pracowników budowy do podniesienia płotu leżącego na chodniku i jezdni.

Auta należące do pracowników budowy parkują także na zakazie postoju i zatrzymywania. Wylot Szyperskiej w stronę Garbar to wąska, zazwyczaj zakorkowana uliczka. Na dodatek niebawem będzie tam wjazd do parkingu na 160 aut. Trudno sobie wyobrazić, co będzie się tam działo po zakończeniu budowy.

Szyperska 20141222

Nielegalne parkowanie 20141219

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz