Sport

Futsal: Play Off – Podział punktów na wyjeździe

Futsal kobiet: AZS UAM Poznań - AZS AWF Warszawa  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Trwają eliminacje do Final Four Ekstraklasy Futsalu Kobiet. To był nietypowy mecz. UAM Poznań absolutnie nie znał swojego rywala. Owszem, mecze Lexiarek można było zobaczyć w internecie (podobnie spotkania UAM-u) ale te drużyny nigdy nie mierzyły się z sobą.

Dlatego zapowiadało się interesujące spotkanie. Oba zespoły chciały nie tylko zwyciężyć, ale także, jak najlepiej się poznać przed rewanżem. UAM przystępował do tego meczu nie tylko jako obrońca tytułu, ale także jako lider grupy północnej.

To był naprawdę niesamowicie ciężki mecz. Teraz, po 40 minutach wiemy skąd się wzięły te wyniki LEX Kancelarii Słomniki z AZS UJ Kraków. Gospodynie często atakują pressingiem, są przygotowane do wysiłku przez całe spotkanie. UAM Poznań w stolicy Wielkopolski będzie musiał pokazać swój najlepszy futsal by móc pewnie awansować do Final Four.

Obiektywnie, to my wracamy do Poznania i musimy się cieszyć z tego remisu. Gospodynie dziś były stanowczo bliżej wygranej.Po bardzo ciężkim meczu czeka nas emocjonujący rewanż w Poznaniu! Walka o awans do Final Four trwa.

Final Four EFK

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz