Malta POZnań

Fismoll – najlepszy koncert Miejskiego Grania

Urodził i wychował się na poznańskim Dębcu. Ku uciesze fanów wczoraj Fismoll zagrał koncert w rodzinnym Poznaniu. A już za tydzień zakończenie lata z Maltańską Sceną Muzyczną w wykonaniu Rasmentalism.

Fismoll Maltanska Scena Muzyczna (6)W sobotni wieczór nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu odbył się ósmy koncert cyklu Miejskie Granie. Do tej pory organizatorzy wydarzenia zaserwowali fanom dobrej muzyki piękne spektakle muzyczne w wykonaniu najlepszych artystów w kraju. Organek, Kortez, Voo Voo czy Taco Hemnigway to tylko niektóre zespoły, które zaprezentowały swój repertuar na pływającej scenie nad Maltą.

Sportowcy rozgrywający mecze u siebie, mówią że to wielki atut. To samo mógł powiedzieć wczoraj Fismoll, czując wsparcie licznie zgromadzonych fanów pod Maltańską Sceną Muzyczną.

Zawsze bardzo cieszę się, kiedy koncertujemy w moim rodzinnym mieście, zwłaszcza w tak pięknych okolicznościach jak na Malcie – mówił po występie artysta. Let’s Play Birds, Jaśnienie czy Eager Boy to tylko niektóre kawałki, jakie wraz z artystami wyśpiewało wczoraj audytorium. – Chodzę na wszystkie koncerty Fismolla w Poznaniu – relacjonowała spod sceny Marika, fanka artysty. – Gdy grał ostatnio w Zamku byłam na dwóch koncertach dzień po dniu. Ale Arek na pływającej scenie zachwycił mnie jeszcze bardziej niż zwykle – dodała z uśmiechem.

W sobotę, 27 sierpnia odbędzie się ostatni tegoroczny koncert cyklu Żywiec Miejskie Granie. Lato z Maltańską Sceną Muzyczną zamknie Rasmentalism. Zespół występujący zwykle w trzyosobowym składzie, zaprezentuje się publiczności poszerzony o sekcję dętą, która na żywo grać będzie z raperami.

W realiach hip-hopowych to bardzo rzadko spotykane zjawisko. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji – organizator cyklu – jest przekonany, że na ostatni koncert przyjdą nie tylko fani Rasa i Menta, ale także wszyscy miłośnicy Maltańskiej Sceny Muzycznej.

Po koncercie na terenie trybun ziemnych odbędzie się również ostatnie Silent Disco. Trzech didżejów, ulokowanych na kontenerze Żywca zaprezentuje trzy różne gatunki muzyczne, przy których zainteresowani bawić się będą długo po zakończeniu występu ulubionego zespołu. Koszt wypożyczenia słuchawek wynosi 10 złotych.

Ostatni tegoroczny koncert na pływającej scenie odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00.Organizatorzy zapraszają na trybuny ziemne, zlokalizowane pomiędzy stokiem narciarskim a trybuną toru regatowego.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • Fismoll jest boski, to chyba jednej z najbardziej klimatycznych koncertów na jakich byliśmy! extra