K U L T U R A

Filmy pod wielkim dachem nieba

Filmy wyświetlane na dużym ekranie mają w sobie magię, która wciąż przyciąga. Gdy dodatkowo zawieszony jest on pod wielkim dachem nieba wrażenia są jeszcze większe. Oto co i gdzie możemy zobaczyć w tym tygodniu.

GLINIANKI

Kino plenerowe działające w ramach Przystanku Glinianki zaprasza na Hiszpański temperament. Film ten zostanie wyświetlony w okolicy wieży widokowej. Seans rozpocznie się w czwartek (6.07) o godzinie 21:30. Dokładnie za tydzień zobaczymy tutaj Tajemnicę Filomeny.

LATO NA TARGACH

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie to natomiast propozycja Kulinarnego kina plenerowego, które działa przez całe wakacje na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na ten film zapraszamy również w czwartek (6.07) o godzinie 21:00. Gdy aura nie będzie sprzyjająca seans zostanie przeniesiony do wnętrza jednej z hal.

Przez osiem kolejnych tygodni będzie można zobaczyć smakowite propozycje filmowe, których wspólnym mianownikiem będą kulinarne inspiracje – zachęcają organizatorzy.

W kolejny czwartek w ramach akcji Lato na targach zobaczymy film Chef, czyli coś dla miłośników food trucków.

JEŻYCKIE KINO PLENEROWE NA SMOCHOWICACH

Tutaj również przez całe wakacje możemy oglądać w piątkowe wieczory ciekawe filmy pod rozgwieżdżonym niebem. Wszystko odbywa się na obiektach sportowych przy ul. Braniewskiej. Podczas niepogody seanse odbywać się będą w balonie hali sportowej.

Podczas najbliższego seansu zobaczymy Osobliwy dom Pani Peregrine. Na ten film zapraszamy w piątek (7.07) o godzinie 22:00.

Dokładnie za tydzień będzie coś dla widzów o mocnych nerwach, czyli horror Sinister.

KINO NA DZIEDZIŃCU

Możemy już planować także przyszły tydzień w Kinie na dziedzińcu, które działa w Starym Browarze. Tutaj seanse odbywają się w środy o godzinie 21:30.

Podczas najbliższego spotkania, w środę 12 lipca, zobaczymy film Buena Vista Social Club, a tydzień później (19.07) Vincent chce nad morze.

Użyte w artykule zdjęcia: Stary Browar, Stary Browar - kino plenerowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz