POZnań

Filmowy Sylwester w kinie – mamy zaproszenia

Jeżeli nie macie jeszcze planów na sylwestrową noc, może skorzystacie z propozycji spędzenia jej w kinie? Będą przedpremierowe pokazy i filmowe hity kończącego się 2015 roku.

Sylwester w Multikinie to propozycja dla wszystkich fanów kina, którzy chcą spędzić tę wyjątkową noc w filmowej atmosferze – przekonuje Anna Winsz, współorganizatorka wydarzenia – kinomaniacy podczas Sylwestra 2015 będą mogli obejrzeć przedpremierowe tytuły oraz starannie dobrane hity mijającego roku.

Na widzów, którzy Sylwestra spędzą w Multikinie czekać będzie welcome drink, lampka szampana o północy, a w cenie biletu znajdą się produkty barowe o wartości powyżej 55,00 złotych! Każdy otrzyma vouchery na duży popcorn, średnie nachos oraz dwa duże napoje.

To jednaj tylko sympatyczne dodatki do filmowej uczty. Złożą się na nią dwa repertuary do wyboru, a w każdym z nich 4 filmy. Wybierając zestaw komediowy zobaczymy przedpremierowo Zupełnie Nowy Testament oraz film Słaba płeć. Listę uzupełnią Listy do M. 2Praktykant.

Jeśli natomiast zdecydujemy się na zestaw dramatyczny również czekają nas dwie filmowe premiery. Pierwsza to Moje córki krowy, a drugą będzie Sekret w ich oczach. Dwa kolejne filmy to Mad Max: Na drodze gniewuMarsjanin.

Mamy dla was zaproszenia na Filmowe Party Sylwestrowe, które zostanie zorganizowane w Multikinie Malta. Będzie je można zdobyć w prostym konkursie, który ogłosimy na naszym profilu na facebooku, twitterze @lepszyPOZNAN i Google+.

Filmowe Party Sylwestrowe 2015

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz