BizNews

Fibaro w konkursie European Business Awards

Fibaro - rozwiażania zarządzanai domowymi urządzeniami  Foto: facebook

Poznańska firma Fibaro będzie reprezentować nasz kraj w konkursie European Business Awards. Do finału spółka ta awansowała z tytułem National Champion.

To dla nas niezwykłe wyróżnienie, że zostaliśmy docenieni przez The European Business Awards. Tytuł National Champion jest dla nas jednocześnie potwierdzeniem, że realizowana strategia biznesowa jest słuszna i dzięki temu dzisiaj możemy zaprezentować się na europejskim forum, jako przykład dynamicznie rozwijającego się biznesu – komentuje Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibaro.

Poznański producent inteligentnych rozwiązań dla domu wskazany został przez jury, które brało pod uwagę innowacyjność, etykę biznesową i sukcesy odnoszone na rynku międzynarodowym. Nagrody The European Business Awards przyznawane są już po raz 10, a w tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad 33.000 firm z 34 krajów. Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w europejskim biznesie.

W drugim etapie konkursu firmy przygotują prezentację video, która przedstawi ich historię i opowie o drodze do sukcesu. Spośród nadesłanych zgłoszeń niezależne jury wybierze zwycięzców, których nagrodzi mianem Ruban d’Honneur. Nagroda grand prix ogłoszona zostanie na Gali Finałowej w 2017.

Gratuluję firmie Fibaro, która będzie reprezentować Polskę w konkursie jako National Champion – mówi Adrian Tripp, CEO The European Business Awards – Fibaro wnosi istotny wkład w budowę europejskiej społeczności biznesowej, a ponadto wyróżnia się na polu innowacji, etyki i sukcesów.

Osobno, na stronie internetowej European Business Awards, odbędzie się plebiscyt filmów przygotowanych przez National Champions. Firma, która otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie tytuł National Public Champion. W ubiegłym roku w tym właśnie głosowaniu oddano 227.000 głosów.

Użyte w artykule zdjęcia: facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz